Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > HAS020ZE-A
HAS020ZE-A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HAS020ZE-A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HAS020ZE-A
Valmistaja Bel
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5078 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero HAS020ZE-A Valmistaja Bel
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 20W Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5078 pcs Tietolomake
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 3.3V
Jännite - Isolation 1.5kV Jännite - tulo (Min) 34V
Jännite - tulo (Max) 75V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) Sarja HAS
Virta (wattia) 20W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 9-DIP Module Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
ominaisuudet OVP, SCP tehokkuus 79%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 6A 34V - 75V Input Nykyinen - Output (Max) 6A