Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > DC DC-muuntimet > LDD240-11024
LDD240-11024
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LDD240-11024 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LDD240-11024
Valmistaja Bel
Kuvaus DC/DC CONVERTER 24V 240W
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 459 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
12 pcs
Product parameter
Osa numero LDD240-11024 Valmistaja Bel
Kuvaus DC/DC CONVERTER 24V 240W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 459 pcs Tietolomake LDD240 Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 24V Jännite - tulo (Min) 90V
Jännite - tulo (Max) 148V Tyyppi Isolated
Koko / Dimension 4.33" L x 2.13" W x 4.53" H (110.0mm x 54.0mm x 115.0mm) Sarja *
Virta (wattia) 240W Pakkaus Bulk
Muut nimet 179-2932 Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi DIN Rail
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant tehokkuus 88.5%
Nykyinen - Output (Max) 10A Hyväksynnät CE