Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > MBC40-1048G
MBC40-1048G
MBC40-1048G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MBC40-1048G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MBC40-1048G
Valmistaja Bel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 40W
(Yhdysvaltain dollareina)
32 pcs
Product parameter
Osa numero MBC40-1048G Valmistaja Bel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 40W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3019 pcs Tietolomake
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 48V Jännite - Isolation 4.242kV
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Tyyppi Open Frame
Koko / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm) Sarja MBC40
Virta (wattia) 40W Muut nimet 179-2555
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Vaadittu vähimmäiskuormitus No Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Adjustable Output, Remote Sense, Standby Output, Universal Input tehokkuus 85%
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 830mA 90 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 830mA