Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > MBC60-1012G-2
MBC60-1012G-2
MBC60-1012G-2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MBC60-1012G-2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MBC60-1012G-2
Valmistaja Bel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 60W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero MBC60-1012G-2 Valmistaja Bel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 60W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2825 pcs Tietolomake
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 4.242kV
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Tyyppi Open Frame
Koko / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm) Sarja MBC60
Virta (wattia) 60W Muut nimet 179-2808
MBC60-1012G-2-ND
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Vaadittu vähimmäiskuormitus No Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
tehokkuus 85% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 5.4A 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 5.4A Hyväksynnät CE, CSA