Koti > Tuotteet > Muuntajat > Tehomuuntajat > MPI-650-40
MPI-650-40
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MPI-650-40 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MPI-650-40
Valmistaja Bel
Kuvaus XFRMR LAMINATED 650VA CHAS MOUNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 569 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Osa numero MPI-650-40 Valmistaja Bel
Kuvaus XFRMR LAMINATED 650VA CHAS MOUNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 569 pcs Tietolomake MPI Series Datasheet
Kategoria Muuntajat Paino 15 lbs (6.8kg)
Jännite - Toissijainen (Full Load) Parallel 20V, Series 40V Jännite - Ensisijainen 100V, 115V, 200V, 215V, 230V
Jännite - Isolation 4000Vrms Tyyppi Laminated Core
päättyminen Style Terminal Block Koko / Dimension 133.30mm L x 119.40mm W
Sarja MPI Toisiokäämin (s) Dual
Ensiökäämin (s) Dual, Multiple Taps Virta - Max 650 VA
Muut nimet 595-1978
MPI-650-40-ND
Asennustyyppi Chassis Mount
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 117.80mm Nykyinen - Output (Max) Parallel 32.6A, Series 16.3A