MS24264R18B14P8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MS24264R18B14P8 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | MS24264R18B14P8 |
|---|---|
| Valmistaja | Cinch Connectivity Solutions |
| Kuvaus | CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
- Tuoteparametri
Product parameter
| Osa numero | MS24264R18B14P8 | Valmistaja | Cinch Connectivity Solutions |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 2261 pcs | Tietolomake | |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Jännite - Rated | - |
| Kirjoita attribuutit | Environment Sealed | päättyminen | Crimp |
| Shell Size - Lisää (Convert From) | Aluminum, Anodized | Kuorimateriaali, Finish | - |
| Sarja | Military, MIL-DTL-26500 | RoHS-tila | Bulk |
| Muut nimet | CMS24264R18B14P8 | Käyttölämpötila | -55°C ~ 200°C |
| Joitakin paikkoja | 14 | Asennustyyppi | Panel Mount, Flange |
| Valmistajan toimitusaika | 12 Weeks | Valmistajan osanumero | MS24264R18B14P8 |
| Suuri halkaisija Mukana | 18-14 | ominaisuudet | - |
| Laajennettu kuvaus | 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold | Kuvaus | CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP |