Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > MS24264R18B31P6
MS24264R18B31P6
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MS24264R18B31P6 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MS24264R18B31P6
Valmistaja Cinch Connectivity Solutions
Kuvaus CONN RCPT MALE 31POS GOLD CRIMP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 2243 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero MS24264R18B31P6 Valmistaja Cinch Connectivity Solutions
Kuvaus CONN RCPT MALE 31POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 2243 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Jännite - Rated -
Kirjoita attribuutit Environment Sealed päättyminen Crimp
Shell Size - Lisää (Convert From) Aluminum, Anodized Kuorimateriaali, Finish -
Sarja Military, MIL-DTL-26500 RoHS-tila Bulk
Muut nimet CMS24264R18B31P6 Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 31 Asennustyyppi Panel Mount, Flange
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Valmistajan osanumero MS24264R18B31P6 Suuri halkaisija Mukana 18-31
ominaisuudet - Laajennettu kuvaus 31 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Kuvaus CONN RCPT MALE 31POS GOLD CRIMP Nykyinen arvostelu -