Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > MS24266R20B25P9
MS24266R20B25P9
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MS24266R20B25P9 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MS24266R20B25P9
Valmistaja Bel
Kuvaus CONN PLUG MALE 25POS GOLD CRIMP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1262 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero MS24266R20B25P9 Valmistaja Bel
Kuvaus CONN PLUG MALE 25POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 1262 pcs Tietolomake Cinch Cylindrical Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 20-25
Shell-materiaali Aluminum Shell Finish Anodized
Sarja Military, MIL-DTL-26500 Pakkaus Bulk
Muut nimet CMS24266R20B25P9 Suuntautuminen 9
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 25 (Power)
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Lisää materiaali Epoxy, Glass Filled Tulosuoja Environment Sealed
ominaisuudet Coupling Nut kiinnitys tyyppi Bayonet Lock
Yhteydenotto Material - Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 50.0µin (1.27µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri - kaapeli Opening 1.033" (26.24mm)