Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > OBS025ZG
OBS025ZG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OBS025ZG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OBS025ZG
Valmistaja Bel
Kuvaus DC DC CONVERTER 5V 25W
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5581 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero OBS025ZG Valmistaja Bel
Kuvaus DC DC CONVERTER 5V 25W Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5581 pcs Tietolomake
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 5V
Jännite - Isolation 1.5kV Jännite - tulo (Min) 34V
Jännite - tulo (Max) 75V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 2.00" L x 2.00" W x 0.42" H (50.8mm x 50.8mm x 10.7mm) Sarja OBS
Virta (wattia) 25W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 8-DIP Module Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OVP, SCP tehokkuus 83%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 5A 34V - 75V Input Nykyinen - Output (Max) 5A