Koti > Tuotteet > Muuntajat > Tehomuuntajat > PC-120-200
PC-120-200
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PC-120-200 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PC-120-200
Valmistaja Bel
Kuvaus XFRMR LAMINATED 24VA THRU HOLE
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero PC-120-200 Valmistaja Bel
Kuvaus XFRMR LAMINATED 24VA THRU HOLE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 10211 pcs Tietolomake PC, DPC Series Datasheet
Kategoria Muuntajat Paino 0.75 lb (340.19g)
Jännite - Toissijainen (Full Load) Parallel 60V, Series 120V Jännite - Ensisijainen 115V
Jännite - Isolation 1500Vrms Tyyppi Laminated Core
päättyminen Style PC Pin Koko / Dimension 41.30mm L x 57.20mm W
Sarja PC Toisiokäämin (s) Dual
Ensiökäämin (s) Single Virta - Max 24 VA
Asennustyyppi Through Hole Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 34.93mm
Nykyinen - Output (Max) Parallel 400mA, Series 200mA keskus Tap No