Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > DC DC-muuntimet > PSK5A25-7
PSK5A25-7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PSK5A25-7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PSK5A25-7
Valmistaja Bel
Kuvaus DC/DC CONVERTER 5.1V 128W
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 110 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero PSK5A25-7 Valmistaja Bel
Kuvaus DC/DC CONVERTER 5.1V 128W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 110 pcs Tietolomake
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 5.1V Jännite - tulo (Min) 8V
Jännite - tulo (Max) 40V Tyyppi Enclosed, Conformal Coated
Koko / Dimension 6.73" L x 4.37" W x 3.15" H (171.0mm x 111.0mm x 80.0mm) Sarja Melcher PSK
Virta (wattia) 128W Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -25°C ~ 71°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
tehokkuus 82% Nykyinen - Output (Max) 25A