Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > PSR122.5-7
PSR122.5-7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PSR122.5-7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PSR122.5-7
Valmistaja Bel
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero PSR122.5-7 Valmistaja Bel
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4396 pcs Tietolomake PSA, PSR Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 12V
Jännite - tulo (Min) 15V Jännite - tulo (Max) 80V
Tyyppi Non-Isolated PoL Module, Conformal Coated Koko / Dimension 2.76" L x 1.98" W x 0.99" H (70.2mm x 50.2mm x 25.2mm)
Sarja Melcher PSR Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 6-DIP Module Käyttölämpötila -25°C ~ 71°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, SCP, UVLO tehokkuus 87%
Yksityiskohtainen kuvaus Non-Isolated PoL Module, Conformal Coated DC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 15V - 80V Input Nykyinen - Output (Max) 2.5A