Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > QLS15ZE-NT
QLS15ZE-NT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta QLS15ZE-NT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero QLS15ZE-NT
Valmistaja Bel
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 49W
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4495 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero QLS15ZE-NT Valmistaja Bel
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 49W Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4495 pcs Tietolomake QLS15 Series
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 3.3V
Jännite - Isolation 1.5kV Jännite - tulo (Min) 36V
Jännite - tulo (Max) 75V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 2.28" L x 1.45" W x 0.39" H (57.9mm x 36.8mm x 9.9mm) Sarja QLS
Virta (wattia) 49W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 8-DIP Module, 1/4 Brick Muut nimet 179-2226
Käyttölämpötila - Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
tehokkuus 87% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15A 36V - 75V Input
Nykyinen - Output (Max) 15A Ohjaustoiminnot Enable, Active Low