Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > SC1813FH-330
SC1813FH-330
SC1813FH-330
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SC1813FH-330 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SC1813FH-330
Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 33UH 920MA 350 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
Product parameter
Osa numero SC1813FH-330 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 33UH 920MA 350 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 166185 pcs Tietolomake SC1813FH Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.350" L x 0.240" W (8.89mm x 6.10mm) suojaus Unshielded
Sarja SC1813FH Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 33µH Korkeus - Istuva (Max) 0.197" (5.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 33µH Unshielded Wirewound Inductor 920mA 350 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max Nykyinen arvostelu 920mA
Nykyinen - värikylläisyys 900mA
Liittyvät tuotteet
SC1813FH-1R6 Image
  • Osa#:SC1813FH-1R6
  • valmistajat:Bel
  • Kuvaus:FIXED IND 1.6UH 4.2A 25 MOHM SMD
  • Varastossa:159573
SC1812-6R8 Image
  • Osa#:SC1812-6R8
  • valmistajat:Bel
  • Kuvaus:FIXED IND 6.8UH 1.23A 260 MOHM
  • Varastossa:192361
SC1813FH-220 Image
  • Osa#:SC1813FH-220
  • Kuvaus:FIXED IND 22UH 1.2A 250 MOHM SMD
SC1813FH-4R7 Image
  • Osa#:SC1813FH-4R7
  • Kuvaus:FIXED IND 4.7UH 2.7A 54 MOHM SMD
SC1813FH-680 Image
  • Osa#:SC1813FH-680
  • Kuvaus:FIXED IND 68UH 660MA 730 MOHM
SC1813FH-6R8 Image
  • Osa#:SC1813FH-6R8
  • Kuvaus:FIXED IND 6.8UH 2.2A 80 MOHM SMD
SC1813FH-3R3 Image
  • Osa#:SC1813FH-3R3
  • Kuvaus:FIXED IND 3.3UH 3.3A 43 MOHM SMD
SC1813FH-2R2 Image
  • Osa#:SC1813FH-2R2
  • Kuvaus:FIXED IND 2.2UH 3.8A 35 MOHM SMD
SC1813FH-470 Image
  • Osa#:SC1813FH-470
  • Kuvaus:FIXED IND 47UH 800MA 470 MOHM
SC1813FH-R33 Image
  • Osa#:SC1813FH-R33
  • Kuvaus:FIXED IND 330NH 10A 5.2 MOHM SMD
SC1813FH-R47 Image
  • Osa#:SC1813FH-R47
  • Kuvaus:FIXED IND 470NH 8A 9.5 MOHM SMD
SC1813FH-R18 Image
  • Osa#:SC1813FH-R18
  • Kuvaus:FIXED IND 180NH 11.2A 4.5 MOHM
SC1813FH-101 Image
  • Osa#:SC1813FH-101
  • Kuvaus:FIXED IND 100UH 540MA 1.11 OHM
SC1813FH-100 Image
  • Osa#:SC1813FH-100
  • Kuvaus:FIXED IND 10UH 1.8A 110 MOHM SMD
SC1813FH-150 Image
  • Osa#:SC1813FH-150
  • Kuvaus:FIXED IND 15UH 1.4A 170 MOHM SMD
SC1813FH-R56 Image
  • Osa#:SC1813FH-R56
  • Kuvaus:FIXED IND 560NH 7A 10 MOHM SMD
  • Osa#:SC182ULTRT
  • valmistajat:Semtech
  • Kuvaus:IC REG BUCK SYNC SD 8MLPD
SC1813FH-1R2 Image
  • Osa#:SC1813FH-1R2
  • Kuvaus:FIXED IND 1.2UH 4.5A 17 MOHM SMD