Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > SC3316FH-1R0
SC3316FH-1R0
SC3316FH-1R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SC3316FH-1R0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SC3316FH-1R0
Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 1UH 10.5A 6 MOHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero SC3316FH-1R0 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 1UH 10.5A 6 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 143269 pcs Tietolomake SC3316FH Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±30% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.512" L x 0.394" W (13.00mm x 10.00mm) suojaus Unshielded
Sarja SC3316FH Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 1µH Korkeus - Istuva (Max) 0.250" (6.35mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 1µH Unshielded Wirewound Inductor 10.5A 6 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 6 mOhm Max Nykyinen arvostelu 10.5A
Nykyinen - värikylläisyys 11A
Liittyvät tuotteet
SC3316FH-3R3 Image
  • Osa#:SC3316FH-3R3
  • valmistajat:Bel
  • Kuvaus:FIXED IND 3.3UH 6.4A 14 MOHM SMD
  • Varastossa:143152
SC3316FH-R56 Image
  • Osa#:SC3316FH-R56
  • valmistajat:Bel
  • Kuvaus:FIXED IND 560NH 11.5A 5 MOHM SMD
  • Varastossa:130915
SC3316F-470 Image
  • Osa#:SC3316F-470
  • Kuvaus:FIXED IND 47UH 1.8A 160 MOHM SMD
SC3326F-100 Image
  • Osa#:SC3326F-100
  • Kuvaus:FIXED IND 10UH 5A 31 MOHM SMD
SC3316F-4R7 Image
  • Osa#:SC3316F-4R7
  • Kuvaus:FIXED IND 4.7UH 5.6A 18 MOHM SMD
SC3316FH-2R2 Image
  • Osa#:SC3316FH-2R2
  • Kuvaus:FIXED IND 2.2UH 7.4A 11 MOHM SMD
SC3316FH-R27 Image
  • Osa#:SC3316FH-R27
  • Kuvaus:FIXED IND 270NH 17.8A 2 MOHM SMD
SC3316FH-4R7 Image
  • Osa#:SC3316FH-4R7
  • Kuvaus:FIXED IND 4.7UH 5.4A 18 MOHM SMD
SC3316F-331 Image
  • Osa#:SC3316F-331
  • Kuvaus:FIXED IND 330UH 680MA 1.02 OHM
SC3316FH-1R5 Image
  • Osa#:SC3316FH-1R5
  • Kuvaus:FIXED IND 1.5UH 8.5A 8 MOHM SMD
SC3316F-471 Image
  • Osa#:SC3316F-471
  • Kuvaus:FIXED IND 470UH 600MA 1.27 OHM
SC3316F-2R2 Image
  • Osa#:SC3316F-2R2
  • Kuvaus:FIXED IND 2.2UH 7A 13 MOHM SMD
SC3316FH-2R7 Image
  • Osa#:SC3316FH-2R7
  • Kuvaus:FIXED IND 2.7UH 6.4A 12 MOHM SMD
SC3316F-681 Image
  • Osa#:SC3316F-681
  • Kuvaus:FIXED IND 680UH 420MA 2.2 OHM
SC3316F-6R8 Image
  • Osa#:SC3316F-6R8
  • Kuvaus:FIXED IND 6.8UH 4.5A 27 MOHM SMD
SC3316F-330 Image
  • Osa#:SC3316F-330
  • Kuvaus:FIXED IND 33UH 2.1A 100 MOHM SMD
SC3316FH-6R8 Image
  • Osa#:SC3316FH-6R8
  • Kuvaus:FIXED IND 6.8UH 4.5A 22 MOHM SMD
SC3316F-3R3 Image
  • Osa#:SC3316F-3R3
  • Kuvaus:FIXED IND 3.3UH 6.5A 15 MOHM SMD
SC3316F-680 Image
  • Osa#:SC3316F-680
  • Kuvaus:FIXED IND 68UH 1.5A 220 MOHM SMD