Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > SC4020FH-6R8
SC4020FH-6R8
SC4020FH-6R8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SC4020FH-6R8 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SC4020FH-6R8
Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 6.2A 22 MOHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
Product parameter
Osa numero SC4020FH-6R8 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 6.2A 22 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 74655 pcs Tietolomake SC4020FH Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.768" L x 0.524" W (19.50mm x 13.30mm) suojaus Unshielded
Sarja SC4020FH Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 6.8µH Korkeus - Istuva (Max) 0.272" (6.90mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 6.2A 22 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 22 mOhm Max Nykyinen arvostelu 6.2A
Nykyinen - värikylläisyys 6.2A
Liittyvät tuotteet
SC414MF-100 Image
  • Osa#:SC414MF-100
  • valmistajat:Bel
  • Kuvaus:FIXED IND 10UH 900MA 307 MOHM
  • Varastossa:151949
SC402S Image
  • Osa#:SC402S
  • valmistajat:3M
  • Kuvaus:CONTROLLER 4-WIRE SER RESISTIVE
  • Varastossa:4212
SC4020FH-470 Image
  • Osa#:SC4020FH-470
  • valmistajat:Bel
  • Kuvaus:FIXED IND 47UH 2.1A 132 MOHM SMD
SC4020FH-1R0 Image
  • Osa#:SC4020FH-1R0
  • Kuvaus:FIXED IND 1UH 15A 4.3 MOHM SMD
SC4020FH-330 Image
  • Osa#:SC4020FH-330
  • Kuvaus:FIXED IND 33UH 2.8A 102 MOHM SMD
SC4020FH-150 Image
  • Osa#:SC4020FH-150
  • Kuvaus:FIXED IND 15UH 4.1A 45 MOHM SMD
SC4020FH-2R2 Image
  • Osa#:SC4020FH-2R2
  • Kuvaus:FIXED IND 2.2UH 11A 7.5 MOHM SMD
SC403BMLTRT Image
  • Osa#:SC403BMLTRT
  • valmistajat:Semtech
  • Kuvaus:IC REG DL BCK/LINEAR SYNC 32MLPQ
SC402BMLTRT Image
  • Osa#:SC402BMLTRT
  • valmistajat:Semtech
SC4020FH-R35 Image
  • Osa#:SC4020FH-R35
  • Kuvaus:FIXED IND 350NH 20A 2.5 MOHM SMD
SC4020FH-4R7 Image
  • Osa#:SC4020FH-4R7
  • Kuvaus:FIXED IND 4.7UH 7.7A 15 MOHM SMD
SC4020FH-1R5 Image
  • Osa#:SC4020FH-1R5
  • Kuvaus:FIXED IND 1.5UH 13.5A 5.9 MOHM
SC4020FH-680 Image
  • Osa#:SC4020FH-680
  • Kuvaus:FIXED IND 68UH 1.9A 185 MOHM SMD
SC4020FH-220 Image
  • Osa#:SC4020FH-220
  • Kuvaus:FIXED IND 22UH 3.5A 63 MOHM SMD
SC403MLTRT Image
  • Osa#:SC403MLTRT
SC410MLTRT Image
  • Osa#:SC410MLTRT
  • Kuvaus:IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 10MLPD
SC412AMLTRT Image
SC4020FH-2R8 Image
  • Osa#:SC4020FH-2R8
  • Kuvaus:FIXED IND 2.8UH 9.6A 10 MOHM SMD
SC414MF-120 Image
  • Osa#:SC414MF-120
  • Kuvaus:FIXED IND 12UH 820MA 367 MOHM