Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > SC5022C-151
SC5022C-151
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SC5022C-151 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SC5022C-151
Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 150UH 1.5A 293 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
Product parameter
Osa numero SC5022C-151 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 150UH 1.5A 293 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 78766 pcs Tietolomake SC5022C Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.750" L x 0.620" W (19.04mm x 15.74mm) suojaus Shielded
Sarja SC5022C Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 150µH Korkeus - Istuva (Max) 0.300" (7.62mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 150µH Shielded Inductor 1.5A 293 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 293 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1.5A
Nykyinen - värikylläisyys 2.1A
Liittyvät tuotteet
SC5022F-101 Image
  • Osa#:SC5022F-101
  • valmistajat:Bel
  • Kuvaus:FIXED IND 100UH 1.95A 190 MOHM
  • Varastossa:97625
  • Osa#:SC5022C-331
  • valmistajat:Bel
  • Kuvaus:FIXED IND 330UH 900MA 780 MOHM
  • Varastossa:75769
  • Osa#:SC5022C-101
  • Kuvaus:FIXED IND 100UH 1.8A 207 MOHM
  • Osa#:SC5022C-680
  • Kuvaus:FIXED IND 68UH 2.2A 138 MOHM SMD
  • Osa#:SC5022C-471
  • Kuvaus:FIXED IND 470UH 800MA 1.08 OHM
  • Osa#:SC5022C-150
  • Kuvaus:FIXED IND 15UH 4A 48 MOHM SMD
  • Osa#:SC5022C-220
  • Kuvaus:FIXED IND 22UH 3.8A 59 MOHM SMD
  • Osa#:SC5014MLTRT
  • valmistajat:Semtech
  • Kuvaus:IC LED DRIVER RGLTR DIM 20QFN
  • Osa#:SC5022C-330
  • Kuvaus:FIXED IND 33UH 3.2A 75 MOHM SMD
  • Osa#:SC5022C-470
  • Kuvaus:FIXED IND 47UH 2.8A 97 MOHM SMD
SC5022F-100 Image
  • Osa#:SC5022F-100
  • Kuvaus:FIXED IND 10UH 5.2A 31 MOHM SMD
  • Osa#:SC5022C-102
  • Kuvaus:FIXED IND 1MH 540MA 2.01 OHM SMD
  • Osa#:SC5022C-221
  • Kuvaus:FIXED IND 220UH 1.2A 470 MOHM
  • Osa#:SC5022C-100
  • Kuvaus:FIXED IND 10UH 5A 40 MOHM SMD
SC501U Image
  • Osa#:SC501U
  • valmistajat:3M
  • Kuvaus:CONTROLLER 5-WIRE USB RESISTIVE
  • Osa#:SC5022C-681
  • Kuvaus:FIXED IND 680UH 650MA 1.4 OHM