Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > SCB63C-220
SCB63C-220
SCB63C-220
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SCB63C-220 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SCB63C-220
Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 22UH 1.3A 191 MOHM SMD
Product parameter
Osa numero SCB63C-220 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 22UH 1.3A 191 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4081 pcs Tietolomake SCB63C Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.244" L x 0.244" W (6.20mm x 6.20mm) suojaus Shielded
Sarja SCB63C Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Shielded Inductor 1.3A 191 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 191 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.3A Nykyinen - värikylläisyys 530mA