Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > SCB73C-470
SCB73C-470
SCB73C-470
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SCB73C-470 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SCB73C-470
Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 47UH 1.11A 350 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero SCB73C-470 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 47UH 1.11A 350 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 170750 pcs Tietolomake SCB73C Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.291" L x 0.291" W (7.40mm x 7.40mm) suojaus Shielded
Sarja SCB73C Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 1kHz
induktanssi 47µH Korkeus - Istuva (Max) 0.138" (3.50mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 47µH Shielded Inductor 1.11A 350 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1.11A
Nykyinen - värikylläisyys 600mA