Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > SCB75C-121
SCB75C-121
SCB75C-121
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SCB75C-121 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SCB75C-121
Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 120UH 910MA 480 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero SCB75C-121 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 120UH 910MA 480 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 142553 pcs Tietolomake SCB75C Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.291" L x 0.291" W (7.40mm x 7.40mm) suojaus Shielded
Sarja SCB75C Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 1kHz
induktanssi 120µH Korkeus - Istuva (Max) 0.217" (5.50mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 120µH Shielded Inductor 910mA 480 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 480 mOhm Max Nykyinen arvostelu 910mA
Nykyinen - värikylläisyys 470mA