Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > SCB75C-330
SCB75C-330
SCB75C-330
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SCB75C-330 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SCB75C-330
Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 33UH 1.52A 170 MOHM
Product parameter
Osa numero SCB75C-330 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 33UH 1.52A 170 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 160988 pcs Tietolomake SCB75C Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.291" L x 0.291" W (7.40mm x 7.40mm) suojaus Shielded
Sarja SCB75C Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 1kHz
induktanssi 33µH Korkeus - Istuva (Max) 0.217" (5.50mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 33µH Shielded Inductor 1.52A 170 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 170 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1.52A
Nykyinen - värikylläisyys 840mA