Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > SCEP105S-R22
SCEP105S-R22
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SCEP105S-R22 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SCEP105S-R22
Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 220NH 20A 2.6 MOHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero SCEP105S-R22 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 220NH 20A 2.6 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 61946 pcs Tietolomake SCEP105S Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±30% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm) suojaus Shielded
Sarja SCEP105S Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 220nH Korkeus - Istuva (Max) 0.220" (5.60mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 220nH Shielded Inductor 20A 2.6 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.6 mOhm Max Nykyinen arvostelu 20A
Nykyinen - värikylläisyys 40A