Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > SCEP125U-3R2
SCEP125U-3R2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SCEP125U-3R2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SCEP125U-3R2
Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 3.2UH 13A 8 MOHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero SCEP125U-3R2 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 3.2UH 13A 8 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 70981 pcs Tietolomake SCEP125U Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.508" L x 0.508" W (12.90mm x 12.90mm) suojaus Shielded
Sarja SCEP125U Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 3.2µH Korkeus - Istuva (Max) 0.228" (5.80mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 3.2µH Shielded Wirewound Inductor 13A 8 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 8 mOhm Max Nykyinen arvostelu 13A
Nykyinen - värikylläisyys 12.8A