Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > SCIHP0735-2R5M
SCIHP0735-2R5M
SCIHP0735-2R5M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SCIHP0735-2R5M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SCIHP0735-2R5M
Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 2.5UH 8A 22 MOHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero SCIHP0735-2R5M Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 2.5UH 8A 22 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 178886 pcs Tietolomake SCIHP0735 Series Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm) suojaus Shielded
Sarja SCIHP0735 Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 200kHz
induktanssi 2.5µH Korkeus - Istuva (Max) 0.138" (3.50mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 2.5µH Shielded Wirewound Inductor 8A 22 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 22 mOhm Max Nykyinen arvostelu 8A
Nykyinen - värikylläisyys 11.5A