Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > SCIHP1367-22M
SCIHP1367-22M
SCIHP1367-22M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SCIHP1367-22M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SCIHP1367-22M
Valmistaja Bel
Kuvaus IND SMD 22UH 8A 200KHZ
(Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
Product parameter
Osa numero SCIHP1367-22M Valmistaja Bel
Kuvaus IND SMD 22UH 8A 200KHZ Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 58840 pcs Tietolomake SCIHP1367 Series Datasheet*
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.543" L x 0.508" W (13.80mm x 12.90mm) suojaus Shielded
Sarja SCIHP1367 Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 200kHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.264" (6.70mm) Taajuus - Self Resonant -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Shielded Wirewound Inductor 5A 45 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 45 mOhm Max Nykyinen arvostelu 5A
Nykyinen - värikylläisyys 8A