Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > SCMS5D25-821
SCMS5D25-821
SCMS5D25-821
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SCMS5D25-821 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SCMS5D25-821
Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 820UH 180MA 8.65 OHM
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero SCMS5D25-821 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 820UH 180MA 8.65 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 156084 pcs Tietolomake SCMS5D25 Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm) suojaus Shielded
Sarja SCMS5D25 Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 820µH Korkeus - Istuva (Max) 0.110" (2.80mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 820µH Shielded Inductor 180mA 8.65 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 8.65 Ohm Max Nykyinen arvostelu 180mA
Nykyinen - värikylläisyys 110mA