Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > SCPH73B-270
SCPH73B-270
SCPH73B-270
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SCPH73B-270 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SCPH73B-270
Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 27UH 1.3A 210 MOHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero SCPH73B-270 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 27UH 1.3A 210 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 163046 pcs Tietolomake SCPH73B Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm) suojaus Shielded
Sarja SCPH73B Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 1kHz
induktanssi 27µH Korkeus - Istuva (Max) 0.150" (3.80mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 27µH Shielded Inductor 1.3A 210 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 210 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1.3A
Nykyinen - värikylläisyys 880mA