Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > SCR105B-120
SCR105B-120
SCR105B-120
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SCR105B-120 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SCR105B-120
Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 12UH 4A 70 MOHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero SCR105B-120 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 12UH 4A 70 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 78582 pcs Tietolomake SCR105B Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.413" L x 0.374" W (10.50mm x 9.50mm) suojaus Shielded
Sarja SCR105B Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 7.96kHz
induktanssi 12µH Korkeus - Istuva (Max) 0.217" (5.50mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 12µH Shielded Inductor 4A 70 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max Nykyinen arvostelu 4A
Nykyinen - värikylläisyys 1.94A