Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > SCRH1035R-6R8
SCRH1035R-6R8
SCRH1035R-6R8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SCRH1035R-6R8 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SCRH1035R-6R8
Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 3.8A 41 MOHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
Product parameter
Osa numero SCRH1035R-6R8 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 3.8A 41 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 133744 pcs Tietolomake SCRH1035R Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±30% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm) suojaus Shielded
Sarja SCRH1035R Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 6.8µH Korkeus - Istuva (Max) 0.122" (3.10mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µH Shielded Inductor 3.8A 41 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 41 mOhm Max Nykyinen arvostelu 3.8A
Nykyinen - värikylläisyys 3.8A