Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > SCRH105A-2R5
SCRH105A-2R5
SCRH105A-2R5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SCRH105A-2R5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SCRH105A-2R5
Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 2.5UH 9A 11 MOHM SMD
Product parameter
Osa numero SCRH105A-2R5 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 2.5UH 9A 11 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 118062 pcs Tietolomake SCRH105A Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±30% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.413" L x 0.413" W (10.50mm x 10.50mm) suojaus Shielded
Sarja SCRH105A Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 2.5µH Korkeus - Istuva (Max) 0.236" (6.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 2.5µH Shielded Inductor 9A 11 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 11 mOhm Max Nykyinen arvostelu 9A
Nykyinen - värikylläisyys 9.6A