Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > SCRH105RY-1R5
SCRH105RY-1R5
SCRH105RY-1R5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SCRH105RY-1R5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SCRH105RY-1R5
Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 1.5UH 10.3A 6 MOHM SMD
Product parameter
Osa numero SCRH105RY-1R5 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 1.5UH 10.3A 6 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 105258 pcs Tietolomake SCRH105RY Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±30% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm) suojaus Shielded
Sarja SCRH105RY Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 1.5µH Korkeus - Istuva (Max) 0.201" (5.10mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µH Shielded Inductor 10.3A 6 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 6 mOhm Max Nykyinen arvostelu 10.3A
Nykyinen - värikylläisyys 10.5A