Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > SCRH3D16A-220
SCRH3D16A-220
SCRH3D16A-220
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SCRH3D16A-220 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SCRH3D16A-220
Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 22UH 780MA 430 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero SCRH3D16A-220 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 22UH 780MA 430 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 176183 pcs Tietolomake SCRH3D16A Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±30% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm) suojaus Shielded
Sarja SCRH3D16A Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 22µH Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.90mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Shielded Inductor 780mA 430 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 430 mOhm Max Nykyinen arvostelu 780mA
Nykyinen - värikylläisyys 400mA