Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > SCRH5D28-270
SCRH5D28-270
SCRH5D28-270
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SCRH5D28-270 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SCRH5D28-270
Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 27UH 1.53A 175 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero SCRH5D28-270 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 27UH 1.53A 175 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 158606 pcs Tietolomake SCRH5D28 Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±30% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.244" L x 0.244" W (6.20mm x 6.20mm) suojaus Shielded
Sarja SCRH5D28 Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet 595-1484-2
SCRH5D28-270M
SCRH5D28270
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 10kHz induktanssi 27µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 27µH Shielded Inductor 1.53A 175 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 175 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.53A Nykyinen - värikylläisyys 790mA