Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > SIE502.1LT
SIE502.1LT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SIE502.1LT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SIE502.1LT
Valmistaja Bel
Kuvaus DC DC CONVERTER 2.1V 13W
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5120 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero SIE502.1LT Valmistaja Bel
Kuvaus DC DC CONVERTER 2.1V 13W Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5120 pcs Tietolomake SIP/SIE500 DC-DC Series
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 2.1V
Jännite - tulo (Min) 4.5V Jännite - tulo (Max) 5.5V
Tyyppi Non-Isolated PoL Module Koko / Dimension 2.50" L x 0.25" W x 0.55" H (63.5mm x 6.4mm x 14.0mm)
Sarja SIE 500 Virta (wattia) 13W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 11-SIP Module
Käyttölämpötila 0°C ~ 55°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant ominaisuudet Remote On/Off, OCP, SCP
tehokkuus 81% Yksityiskohtainen kuvaus Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 2.1V 6A 4.5V - 5.5V Input
Nykyinen - Output (Max) 6A Ohjaustoiminnot Enable, Active Low