Koti > Tuotteet > optoelektroniikka > LED-valaistus - COB, moottorit, moduulit > BC5500-R-DS-12
BC5500-R-DS-12
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta BC5500-R-DS-12 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero BC5500-R-DS-12
Valmistaja Bivar, Inc.
Kuvaus LED ENGINE C5500 RED 12" STRIP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero BC5500-R-DS-12 Valmistaja Bivar, Inc.
Kuvaus LED ENGINE C5500 RED 12" STRIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1325 pcs Tietolomake Coastline C5500 Series
Kategoria optoelektroniikka Aallonpituus 625nm
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 24V Katselukulma -
Tyyppi LED Engine Lämpötila - Testi -
Koko / Dimension 304.80mm L x 21.00mm W Sarja Coastline C5500
Pakkaus - Muut nimet C5500-R-DS-12
C5500-R-DS-12-ND
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 11 Weeks
Lumenia / W @ Nykyinen - Test - Valoa lähettävä pinta (LES) -
linssi - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus 12.00mm Flux @ Current / Temperature - Testi 195 lm