Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > 70F476AI
70F476AI
70F476AI
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 70F476AI luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 70F476AI
Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 661MA 457 MOHM
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4750 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 70F476AI Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 661MA 457 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4750 pcs Tietolomake 70F Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.150" Dia x 0.250" L (3.81mm x 6.35mm) suojaus Unshielded
Sarja 70F Arvioinnit -
Q @ Freq 43 @ 7.9MHz Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet M74R7
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Iron
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 7.9MHz
induktanssi 4.7µH Korkeus - Istuva (Max) -
Taajuus - Self Resonant 53MHz Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 661mA 457 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 457 mOhm Max Nykyinen arvostelu 661mA