Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > CRA2512-FZ-R095ELF
CRA2512-FZ-R095ELF
CRA2512-FZ-R095ELF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CRA2512-FZ-R095ELF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CRA2512-FZ-R095ELF
Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus RES 0.095 OHM 1% 3W 2512
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero CRA2512-FZ-R095ELF Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus RES 0.095 OHM 1% 3W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4762 pcs Tietolomake CRA2512 Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package 2512
Koko / Dimension 0.254" L x 0.132" W (6.45mm x 3.35mm) Sarja CRA2512
paneeli tila 95 mOhms Virta (wattia) 3W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 170°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.035" (0.90mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 95 mOhms ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Element