Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > CRF2512-JZ-R005ELF
CRF2512-JZ-R005ELF
CRF2512-JZ-R005ELF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CRF2512-JZ-R005ELF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CRF2512-JZ-R005ELF
Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus RES 0.005 OHM 5% 2W 2512
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero CRF2512-JZ-R005ELF Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus RES 0.005 OHM 5% 2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 252142 pcs Tietolomake CRF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package 2512
Koko / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Sarja CRF
paneeli tila 5 mOhms Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 170°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 20 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.032" (0.80mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 5 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Element Sävellys Metal Element