Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > CRL2512-JW-R820ELF
CRL2512-JW-R820ELF
CRL2512-JW-R820ELF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CRL2512-JW-R820ELF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CRL2512-JW-R820ELF
Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus RES 0.82 OHM 5% 1W 2512
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero CRL2512-JW-R820ELF Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus RES 0.82 OHM 5% 1W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 661391 pcs Tietolomake CRL Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 2512
Koko / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Sarja CRL
paneeli tila 820 mOhms Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 30 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 820 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film Sävellys Thick Film