CRM1206-FX-R050ELF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CRM1206-FX-R050ELF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | CRM1206-FX-R050ELF |
|---|---|
| Valmistaja | Bourns, Inc. |
| Kuvaus | RES 0.05 OHM 1% 1/2W 1206 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 10000 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | CRM1206-FX-R050ELF | Valmistaja | Bourns, Inc. |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | RES 0.05 OHM 1% 1/2W 1206 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 320080 pcs | Tietolomake | CRM0805/1206/2010 |
| Kategoria | vastukset | Toleranssi | ±1% |
| lämpötila kerroin | ±100ppm/°C | Toimittaja Device Package | 1206 |
| Koko / Dimension | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) | Sarja | CRM1206 |
| paneeli tila | 50 mOhms | Virta (wattia) | 0.5W, 1/2W |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) | Pakkaus / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 155°C | Lukumäärä Päätteet | 2 |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.026" (0.65mm) | ominaisuudet | Current Sense |
| Epäonnistumisprosentti | - | Yksityiskohtainen kuvaus | 50 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film |