Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > PTC-resettable sulakkeet > MF-LS100S
MF-LS100S
MF-LS100S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MF-LS100S luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MF-LS100S
Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus PTC RESET FUSE 24V 1A STRAP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero MF-LS100S Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus PTC RESET FUSE 24V 1A STRAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4709 pcs Tietolomake MF-LS Series
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Max 24V
Tyyppi Polymeric Aika Trip 7s
Paksuus (Max) 0.039" (1.00mm) Koko / Dimension 0.866" L x 0.199" W (22.00mm x 5.05mm)
Sarja Multifuse®, MF-LS Vastus - Post Trip (R1) (Max) 260 mOhms
Resistance - Initial (Ri) (Min) 70 mOhms Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Strap
Muut nimet MFLS100S Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi User Defined Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - Yksityiskohtainen kuvaus Polymeric PTC Resettable Fuse 24V 1A Ih User Defined Strap
Nykyinen - Trip (It) 2.5A Nykyinen - Max 100A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 1A Hyväksynnät CSA, TUV, UR