PVC6Q100C01B00
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PVC6Q100C01B00 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | PVC6Q100C01B00 |
|---|---|
| Valmistaja | Bourns, Inc. |
| Kuvaus | TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN SIDE |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | PVC6Q100C01B00 | Valmistaja | Bourns, Inc. |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN SIDE | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4959 pcs | Tietolomake | PVC6/PV32/PV34 Series |
| Kategoria | Potentiometrit, muuttuva vastus | Toleranssi | ±10% |
| päättyminen Style | PC Pins | lämpötila kerroin | ±100ppm/°C |
| Koko / Dimension | Rectangular - 0.315" x 0.272" Face x 0.315" H (8.00mm x 6.90mm x 8.00mm) | Sarja | PVC6 |
| resistiivinen Material | Ceramic | paneeli tila | 10 Ohms |
| Virta (wattia) | 0.5W, 1/2W | Pakkaus | Bulk |
| Muut nimet | 490-2830 | Kierrosten lukumäärä | 1 |
| Asennustyyppi | Through Hole | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Yksityiskohtainen kuvaus | 10 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Ceramic 1 Turn Side Adjustment |