Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Trimmeripotentiometrit > PVG3G201C01R00
PVG3G201C01R00
PVG3G201C01R00
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PVG3G201C01R00 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PVG3G201C01R00
Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus TRIMMER 200 OHM 0.25W GW TOP ADJ
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Osa numero PVG3G201C01R00 Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus TRIMMER 200 OHM 0.25W GW TOP ADJ Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 102530 pcs Tietolomake PVG3 Series Datasheet
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±20%
päättyminen Style Gull Wing lämpötila kerroin ±150ppm/°C
Koko / Dimension Rectangular - 0.142" x 0.134" Face x 0.079" H (3.60mm x 3.40mm x 2.00mm) Sarja PVG3
resistiivinen Material Cermet paneeli tila 200 Ohms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Muut nimet 490-8526-2
PVG3G201C01R00-ND
Kierrosten lukumäärä 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 13 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 200 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment säätö Tyyppi Top Adjustment