Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > PWR220T-20-R100J
PWR220T-20-R100J
PWR220T-20-R100J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PWR220T-20-R100J luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PWR220T-20-R100J
Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus RES 0.1 OHM 20W 5% TO220
(Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
Product parameter
Osa numero PWR220T-20-R100J Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus RES 0.1 OHM 20W 5% TO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 46902 pcs Tietolomake PWR220T-20 Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package TO-220-2
Koko / Dimension 0.398" L x 0.157" W (10.10mm x 4.00mm) Sarja PWR220T-20
paneeli tila 100 mOhms Virta (wattia) 20W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.575" (14.60mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 100 mOhms ±5% 20W Through Hole Resistor TO-220-2 Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Thick Film Sävellys Thick Film