Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > 10NHG01B
10NHG01B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 10NHG01B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 10NHG01B
Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE SQUARE 10A 500VAC/250VDC
(Yhdysvaltain dollareina)
3 pcs
Product parameter
Osa numero 10NHG01B Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE SQUARE 10A 500VAC/250VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1337 pcs Tietolomake NHG Series Fuse links, 500V
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 500V Koko / Dimension 2.953" L x 1.181" W x 1.969" H (75.00mm x 30.00mm x 50.00mm)
Sarja - Vasteaika -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Rectangular, Blade
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Holder
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Sulaminen I²t 58
Valmistajan toimitusaika 5 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Square ominaisuudet Indicating
Nykyinen arvostelu 10A luokka NH