Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > 175GDMSJD30E
175GDMSJD30E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 175GDMSJD30E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 175GDMSJD30E
Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE 17.5KV 30E DIN E RATE SQD
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 116 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero 175GDMSJD30E Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE 17.5KV 30E DIN E RATE SQD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 116 pcs Tietolomake
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - AC 17.5kV
Koko / Dimension - Sarja -
Vasteaika - Pakkaus -
Pakkaus / Case Cartridge, Non-Standard Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 5 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi - ominaisuudet -
Nykyinen arvostelu 30A luokka -
Hyväksynnät - Sovellukset -
Liittyvät tuotteet
175MBK Image
175P12 Image
175G-EU Image
175G-NA Image
175F-NA Image
175MN Image
175LX Image
  • Osa#:175LX
  • valmistajat:Chemtronics
  • Kuvaus:CUTTER SHEARS TPRD SHEAR 5.69"