Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > 40NHG02B
40NHG02B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 40NHG02B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 40NHG02B
Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE SQUARE 40A 500VAC/250VDC
(Yhdysvaltain dollareina)
3 pcs
Product parameter
Osa numero 40NHG02B Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE SQUARE 40A 500VAC/250VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1061 pcs Tietolomake NHG Series Fuse links, 500V
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 500V Koko / Dimension 2.953" L x 2.047" W x 2.165" H (75.00mm x 52.00mm x 55.00mm)
Sarja - Vasteaika Fast
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Rectangular, Blade
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Holder
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Sulaminen I²t 3300
Valmistajan toimitusaika 5 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Square ominaisuudet Indicating
Nykyinen arvostelu 40A luokka NH