Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > 500NHG4G
500NHG4G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 500NHG4G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 500NHG4G
Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE SQUARE 500A 500VAC RECT
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 125 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero 500NHG4G Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE SQUARE 500A 500VAC RECT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 125 pcs Tietolomake NHG Series Fuse links, 500V
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - AC 500V
Koko / Dimension 3.307" L x 3.425" W x 4.094" H (84.00mm x 87.00mm x 104.00mm) Sarja -
Vasteaika - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Rectangular, Blade Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 800000 Valmistajan toimitusaika 11 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant sulake Tyyppi Square
ominaisuudet - Nykyinen arvostelu 500A