Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > 630NHG3B
630NHG3B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 630NHG3B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 630NHG3B
Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE SQUARE 630A 500VAC/250VDC
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 571 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
3 pcs
Product parameter
Osa numero 630NHG3B Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE SQUARE 630A 500VAC/250VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 571 pcs Tietolomake NHG Series Fuse links, 500V
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 500V Koko / Dimension 2.953" L x 2.756" W x 3.032" H (75.00mm x 70.00mm x 77.00mm)
Sarja - Vasteaika Fast
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Rectangular, Blade
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Holder
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Sulaminen I²t 1590000
Valmistajan toimitusaika 5 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Square ominaisuudet Indicating
Nykyinen arvostelu 630A luokka NH
Katkaisukyky @ Jännite 120kA Hyväksynnät VDE
Sovellukset Electrical, Industrial
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:630HR010
  • valmistajat:Ohmite
  • Kuvaus:RES 0.01 OHM 3W 3% AXIAL