Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > 63NHG000B
63NHG000B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 63NHG000B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 63NHG000B
Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE SQUARE 63A 500VAC/250VDC
(Yhdysvaltain dollareina)
3 pcs
Product parameter
Osa numero 63NHG000B Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE SQUARE 63A 500VAC/250VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3207 pcs Tietolomake NHG Series Fuse links, 500V
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 500V Koko / Dimension 2.126" L x 0.827" W x 1.693" H (54.00mm x 21.00mm x 43.00mm)
Sarja - Vasteaika Fast
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Rectangular, Blade
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Holder
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Sulaminen I²t 6300
Valmistajan toimitusaika 5 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Square ominaisuudet Indicating
Nykyinen arvostelu 63A luokka NH
Katkaisukyky @ Jännite 120kA Hyväksynnät VDE
Sovellukset Electrical, Industrial
Liittyvät tuotteet
63NA10MEFC6.3X11 Image
63NA47MEFC10X12.5 Image
156.5677.6172 Image
0090.0025 Image
  • Osa#:0090.0025
  • valmistajat:Schurter
  • Kuvaus:FUSE CARTRIDGE 25A 1KVDC 5AG